Kontakt

Kan vi stå til tjeneste?

Har du spørsmål eller vil vite mer om oss og hva vi kan gjøre for deg? Du er alltid velkommen til å ta kontakt. Vi ser frem til å høre fra deg!

Uppsala HK
place

Stålgatan 20

754 50 Uppsala

Gå till kontor

Kalmar
place

Skeppsbrogatan 6

392 31 Kalmar

Gå till kontor

Stockholm
place

Färögatan 33

164 40 Kista

Gå till kontor

Göteborg
place

Lilla Bommen 6

411 04 Göteborg

Gå till kontor

Oslo
place

St Olavs gate 28

0166 Oslo

Gå till kontor

Avdelingsledere

Thomas Lillebror Finne

Country Manager Norge

21 37 70 75

thomas@vivamedia.no

Andreas Totland

Salgssjef nysalg Norge

21 37 70 75

andreas@vivamedia.no

Anki Björkholm

Sjef Back Office

21 37 70 75

anki.bjorkholm@vivamedia.se

Arash Gilan

Operativ direktør

21 37 70 75

arash.gilan@vivamedia.se

Daniel Severin

Markedskoordinator

21 37 70 75

daniel.severin@vivamedia.se

Henrik Zobal

Leverandørsdirektør

21 37 70 75

henrik.zobal@vivamedia.se

Liam Sadeghi

Sjef Projektledelse Uppsala

21 37 70 75

liam.sadeghi@vivamedia.se

Magnus Hasselteg

Administrerende direktør

21 37 70 75

magnus.hasselteg@vivamedia.se

Mathias Ekström

Økonomidirektør

21 37 70 75

mathias.ekstrom@vivamedia.se

Nicolas Cohen

Salgsdirektør

21 37 70 75

nicolas.cohen@vivamedia.se

Peter Bergström

Sjef virksomhetsutvikling

21 37 70 75

peter.bergstrom@vivamedia.se

Ricky Pettersson

Sjef SEO

21 37 70 75

ricky.pettersson@vivamedia.se

Robert Andersson

Sjef Projektledelse Kalmar

21 37 70 75

robert.andersson@vivamedia.se

Robert Pettersson

IT Direktør

21 37 70 75

robert.pettersson@vivamedia.se

Robert Rollert

Sjef Mediestrategi

21 37 70 75

robert.rollert@vivamedia.se